LOADING....!!!!!

Водіям - Клопотання про професійну правничу допомогу

За умови належного підтвердження витрати на професійну правничу допомогу стягуються і у випадку, коли фактично ще НЕ сплачені стороною, а тільки мають бути сплачені (ВС/ОП/КГС, № 922/445/19 від 03 жовтня 2019 р.)

Водіям - Клопотання про професійну правничу допомогу

Вартість Заявки : 100 грн

Водії, якщо ви не бажаєте спілкуватись з поліцейськими наодинці і не хочете сплачувати штраф, накладений з порушенням ваших конституційних прав, роздрукуйте і возіть в автомобілі, принаймні, 2 примірники КЛОПОТАННЯ. Перед початком розгляду справи вам необхідно заповнити обидва примірники - перший вручити під підпис та відеозапис поліцейському, а другий залишити у себе. Ваш примірник клопотання, у майбутньому, необхідно буде додати до ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ.

Стаття 59 Конституції України: “...Кожен має право на професійну правничу допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав…”

КЛОПОТАННЯ заповнюється в автоматичному режимі, згідно даних надісланих за формою та буде направлено на Ваш e-mail у форматі Microsoft Word.

Алгоритм: Вас зупинили працівники поліції? Зупиніться і увімкніть аварійну сигналізацію.

Якщо Вас звинуватили у вчиненні правопорушення та на місці зупинки почали розглядати справу про адміністративне правопорушення, а Ви не погоджуєтесь з інкримінованим Вам правопорушенням, то, у бланку клопотання, Вам необхідно заповнити поля з даними поліцейського, який буде розглядати справу, та в першому абзаці клопотання заповнити поля з датою, часом, ПІБ поліцейського і номером його жетона. Якщо поліцейський не задовольнив вимоги клопотання, відмовився його отримувати та продовжив розгляд справи, то Вам, перед підписанням постанови, необхідно зазначити в ній наступну інформацію: “...постанова винесена з порушенням мого конституційного права на отримання професійної правничої допомоги, відповідне клопотання додається до постанови…”

Cпілкування з поліцейським необхідно фіксувати засобами відеофіксації.

У В А Г А !
  1. Згідно частини 3 статті 18 Закону України "Про національну поліцію" - звертаючись до особи, або у разі звернення особи до поліцейського, поліцейський зобов'язаний назвати своє прізвище, посаду, спеціальне звання та пред’явити на її вимогу службове посвідчення, надавши можливість ознайомитися з викладеною в ньому інформацією, не випускаючи його з рук.
  2. Ви маєте право фотографувати, фіксувати на камеру службове посвідчення поліцейського.
  3. ВСУ стоп безпідставним зупинкам.
  4. Інструкція з оформлення адмінматеріалів поліцейським.
  5. РІШЕННЯ: Відеозапис, поданий на підтвердження факту порушення ПДР, є належним доказом, якщо в протоколі є посилання на технічний засіб, за допомогою якого здійснено даний відеозапис

Поділіться цим

Оформлення заяви

Водіям - Клопотання про професійну правничу допомогу
Подобається те, що ви бачите? Давайте працювати